אנשי הצוות של העמותה

אילנה אשכנזי
אילנה אשכנזייועצת ניהולית
קרא עוד
גרה בירושלים מאז 1991. נשואה לשלמה ואמא לנטע ומעיין. לימודים – חינוך מיוחד וסוציולוגיה (אוניברסיטת חיפה), הפקולטה לתעשייה וניהול (טכניון, חיפה). ניסיון רב שנים של ניהול עמותות לאנשים עם מוגבלויות וכן ניהול מסגרות בתחום האמנות והתרבות בירושלים (הסדנא לציור, בית שמואל, תיאטרון פסיק). מנכ"ל עמותת שלהבת מאז מרץ 2021. "מתוך אמונה בזכותו של כל אדם לחיים בחברה מכבדת וחמה המקבלת כל אדם כשווה בין שווים – הצטרפתי למשפחת בית שלהבת. נרגשת לקחת חלק בשליחות המבורכת ומקווה להמשיך ולפעול לטובת איכות החיים של דיירי בית שלהבת ברוח המייסדים."
דפנה אונגר
דפנה אונגרפרויקט תקשורת מקרבת
קרא עוד
נשואה לעודד, אמא וסבתא 🙂 BA במתמטיקה ומדעי המחשב, MA בחינוך. מאמנת ומנחת קבוצות עם התמחות בתקשורת ומערכות יחסים. מלווה חולים ובני משפחותיהם בהתמודדות עם המחלה. מאמינה באנשים, וביכולת שלהם להתפתח ולצמוח. "אין הדבר תלוי אלא בי". כל אדם שיקח אחריות על חייו, יוכל להביא לידי ביטוי את הכשרונות שלו, ולתרום לעצמו ולחברה.
חני ברלינר
חני ברלינריועצת פנאי
קרא עוד
מתגוררת בקרבת בית שלהבת, מתנדבת בעמותה מספר שנים, ומאז יולי 2022 יועצת הפנאי של העמותה. עובדת שנים רבות בתפקידים שונים בתחום הציבורי, ובד בבד יוזמת ומפעילה מגוון מיזמים המכוונים למגזרים שונים. "חשוב לי השילוב של השכונה עם עמותת שלהבת. חשוב לי לתת תחושה של 'ביחד'... של צעירים, של ירושלמים, של דתיים וחילונים, והכל סביב שלהבת. מרגישה שאני מקבלת מהדיירים יותר ממה שאני נותנת להם."
דוד מזרחי
דוד מזרחיאחזקה
קרא עוד
"אני מכיר את העמותה מהלב 15 שנה. מאוד אוהב את עמותת שלהבת, כמו הבית השני שלי. קשור לדיירים, אוהב את כולם ובעיקר את מרים פריאר."
חמוטל רוזן
חמוטל רוזןעובדת סוציאלית
קרא עוד
נשואה ואם לשני בנים. עובדת סוציאלית ומטפלת במוזיקה. יש לי ניסיון בעבודה עם אנשים עם מוגבלויות ועם קשישים. מאמינה בהקשבה לקול הייחודי של כל אדם, במתן ביטוי ליצירתיות ולעושר. מבקשת לחלום ולהגשים ערכים של חמלה, אנושיות וסולידאריות חברתית.
עידית חיימוביץ
עידית חיימוביץיועצת
קרא עוד
עובדת כיועצת (MA) בבי"ח הדסה, במחלקות של הילדים המאושפזים. יועצת אישית וזוגית בעלת קליניקה פרטית. עבדתי בעמותת שלהבת מעל 11 שנים, כיועצת אישית בתחומי הזוגיות. ב-6 השנים האחרונות ליוויתי, בנוסף להיותי יועצת, פעילות חברתית חודשית של הדיירים בשיתוף עם מתנדבים בקהילה. מאמינה ומחוברת לחזון של העמותה, לאפשר לאנשים בעלי נכות פיזית מורכבת, חיים עצמאיים מתוך כבוד ורגישות לכל צרכיהם ומתן סביבה תומכת.